ПУТІН ТА ПОРОШЕНКО ПОГОВОРИЛИ НАОДИНЦІ. Перемовин у середу не буде

Вівторок, 26 серпня 2014, 21:03

Відбулася двостороння зустріч президента України Петра Порошенка та президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це повідомила прес-служба глави української держави на офіційній Twitter-сторінці.

Інші деталі поки не відомі.

Водночас московський кореспондент Associated Press Наталя Васильєва, посилаючись на слова президента Білорусі Олександра Лукашенка, зазначає, що за бажання Порошенка переговори у Мінську можуть продовжитися у середу.

Приблизно о 23:00 за київським часом прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що зустріч президентів тривала близько 2 годин.

Прес-секретар українського президента Святослав Цеголко відмовився коментувати результати переговорів та зазначив, що у середу вони не будуть продовжуватися. "Ми їдемо", - сказав речник глави держави, повідомляє Васильєва.

Згодом журналістка Васильєва повідомила, що 26 серпня ще має відбутися зустріч Порошенка та верховного представника Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Кетрін Ештон в українському посольстві.

Як відомо, у Мінську у вівторок відбувся саміт Митний Союз-Україна. Лідери Росії, Білорусії та Казахстану мали зустріч з президентом України Петром Порошенко за участю представників Євросоюзу.

Після офіційної зустрічі учасники саміту вирушили на обід.

Президент України Петро Порошенко і президент Росії Володимир Путін під час зустрічі в Мінську потисли один одному руки.

Українська правда

powered by lun.ua