Тимошенко обіцяє багато молодих людей у списку і серйозну розмову у вівторок

П'ятниця, 12 вересня 2014, 17:18

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що в списку партії буде багато молодих людей.

Про це вона сказала на зустрічі зі студентами в рамках форуму YES Ukraine-2014.

"Ми першими почали боротьбу за молодь у нашій команді. У нашому списку буде дуже багато молодих. Будуть навіть ті, хто сидить у цьому залі, але я не хочу називати прізвища", -  сказала Тимошенко.

З'їзд "Батьківщини" пройде найближчої неділі.

Тимошенко. фото Павла Шеремета 

Щоправда, Тимошенко зізналася, що відновлення відбудеться не на 100%, а буде "сплав молодості й досвіду".

Імена навіть першої п'ятірки виборчого списку Тимошенко назвати відмовилася. "Не я визначаю, хто буде в списку, а з'їзд, -  сказала Тимошенко "Українській правді".  

Також вона заявила, що партія хоче ввести багато молодих активістів у секретаріат Верховної ради й у секретаріат "Батьківщины" і закликала всіх бажаючих записуватися в її помічники.

"Після двох революцій в Україні всі розуміють, що ніхто не зможе жити як раніше", - заявила також Тимошенко. 

"Багато програм існує, пакетів реформ, про це багато кажуть, але нічого не міняється… Вибори проходять за старою системою й вибори проходять під час війни. Ми, напевно, єдина країна у світі, яка проводить вибори під час війни", - додала вона.

Тимошенко говорила про війну на сході України й про російську агресію. Зокрема, вона взяла під сумнів і розкритикувала мінські домовленості.

"Мінські домовленості -  це дуже й дуже неоднозначний документ. Ніхто не розуміє, що там насправді зашите, і ніхто привселюдно це не обговорює",  -  сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що якщо мінські домовленості призведуть до створення другого Придністров'я, але на території України, то це абсолютно неприпустимо.  

Лідер "Батькивщины" пообіцяла, що у вівторок у Верховній раді відбудеться непроста розмова із приводу того, що ж Україна підписала. 

Українська правдаpowered by lun.ua