У блоці Порошенка визначилися з мажоритарниками та списками

Неділя, 14 вересня 2014, 18:15

"Блок Петра Порошенка" визначився з кандидатами у мажоритарних округах.

Так, зокрема, як повідомляє кореспондент "Української правди", від Блоку на округах Закарпаття висунуто трьох братів Балог – Віктора, Івана та Павла. Ще в одному окрузі в Закарпатській області  висунуто Василя Петьовку, двоюрідного брата Балоги.

Окрім того в одному з округів Вінницької області висунуто сина Петра Порошенка Олексія. Також на Вінничині балотуватимуться від Блоку Микола Катеринчук та Олександр Домбровський.

В одному з округів Одеської області від БПП балотується Давид Жванія, на Харківщині (№168) – "тушка" Віталій Немилостивий. Також від БПП по 130-му округу висунуто синя підприємця Олексія Вадатурського - Андрія.

У Киеві від БПП по мажоритарних округах висунуто Євгена Рибчинського, Олександра Третьякова (№219), Володимира Ар'єва (№218) та Дмитра Андрієвського (№222), а також Олексія Кучеренка і Віктора Чумака.

До списку Блоку Петра Порошенка також увійшли: керівник інформаційного управління в Адміністрації президента Ірина Фриз (№30), Анатолій Матвієнко - 32, губернатор Одещини Ігор Палиця (34), Олексій Гончаренко (40), журналісти:  шеф-редактор "Подробностей недели" на "Інтері" Ольга Червакова (49) та головний редактор каналу "Еспресо.TV", власник видавничого дому "Картель" Вадим Денисенко (45), Віталий Чепінога (56), Іванна Климпуш-Цинцадзе (виконавчий директор конференції YES Фонда Пінчука) - 61.

Окрім того у списку - Олександр Грановський (депутат Київради) - 58, екс-глава НБУ Степан Кубів – 59, співачка Оксана Білозір – 80, Едуард Гурвіц – 96, екс-міністр юстиції Роман Зварич (82), Лев Парцхаладзе (93),  Юрій Гримчак – 102, голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров – 71.

Українська правда powered by lun.ua