Прес-центр АТО: бойовики б’ють із-під населених пунктів, ми лише відбиваємося

Понеділок, 22 вересня 2014, 09:39

Бойовики знову розгортають свої вогневі точки на територіях поблизу населених пунктів і з них атакують українських військових, заявляють у штабі АТО.

"Непідконтрольні бандформування використовують тактику обстрілів позицій українських військовослужбовців, розгортаючи свої вогневі точки на територіях поблизу населених пунктів", - повідомляє прес-центр АТО.

"Наші сили відкривають вогонь лише у відповідь, влучним вогнем знищуючи бандитів", - запевняють там.

"Так, вчора (21 вересня) близько 18:00 в районі населеного пункту Гранітне була знищена група піхоти бойовиків з крупнокаліберними гвинтівками (12,7 мм). Напередодні ці терористи обстрілювали позиції українських військовослужбовців", - йдеться у повідомленні.

При цьому прес-центр АТО наголошує, що "сили АТО контролюють визначені ділянки та території за допомогою мережі блокпостів, опорних та спостережних пунктів, проводять підготовчі заходи, спрямовані на реалізацію мінських угод задля встановлення миру на Донбасі".

Раніше Дмитро Тимчук повідомив, що у районі Гранітного позиції українських військових було обстріляно не менше 6 разів за останню добу. Під час спроб штурму значну частину бойовиків було знищено, включаючи снайперський підрозділ.

У цілому, за його даними, було не менше 40 обстрілів позицій українських військ.powered by lun.ua