Німеччина готує для України 75 вантажівок із допомогою

П'ятниця, 26 вересня 2014, 23:33

Німеччина найближчим часом відправить до України 75 вантажівок з допомогою.

Згідно з повідомленням прес-служби уряду, передусім вантаж складатиметься з товарів першої необхідності для проходження зимового періоду.

Вантажівки з цими товарами мають прибути в Україну в середині жовтня, після чого розвантажені у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях при посередництві Українського Червоного Хреста.

"Це список речей, який було складено, виходячи з наданого нам переліку потреб. Для Канцлера Німеччини вкрай важливим є питання, щоб передача товарів переселенцям відбулася до настання холодів", - зазначив секретар Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Ганс-Йоахім Фухтель.

Також, згідно з планами німецької сторони, до листопада в Україну прибудуть вантажі зі збірними конструкціями для розгорнення стійкого до зимових умов житла.

За словами віце-прем'єра України Володимира Гройсмана, в трьох зазначених областях буде створено транзитні пункти, де розташують збірні будиночки. Загалом у таких будинках одночасно зможуть проживати орієнтовно до 4 тисяч осіб.

Український урядовець наголосив, що у транзитних пунктах будуть розміщені особи, постраждалі та тимчасово переміщені з Донецької та Луганської областей.

"Там будуть діяти правила проживання, працюватиме реєстрація. Це будуть поселення, де люди зможуть проживати короткий період часу, не більше одного місяця, після чого будуть інтегровані  у соціальне життя  різних регіонів України", - зазначив Гройсман.

Українська правдаpowered by lun.ua