У бойовиків проблема з пальним, учителям замість зарплат дають пайки - Тимчук

Понеділок, 29 вересня 2014, 10:03

У контрольованих бойовиками районах Донбасу – проблеми з пальним, а вчителям у школах пропонують замість зарплати російські сухі пайки.

Про це заявляє Дмитро Тимчук із "Інформаційного спротиву" у своєму Facebook.

"Попри активну допомогу Росії, в "ЛНР" і "ДНР" склалася критична ситуація з пальним. У "ЛНР" заявки на виділення палива затверджує голова "республіки". У Луганську на 157 автомобілів так званої "поліції" бойовиків і "міської влади" виділено 300 літрів палива", - пише він.

"У школах на захоплених бойовиками територіях учителям запропоновано як оплату за роботу брати сухі пайки. Пайки виробництва РФ. Видається 1 пайок на день", - стверджує Тымчук.

Крім того, за його словами, погіршилася криміногенна обстановка на територіях, контрольованих бойовиками.

"В "уряді ЛНР" проведено нараду керівництва цієї терористичної організації щодо питання вкрай складної криміногенної ситуації на контрольованій бойовиками території", - пише Тимчук.

"Для зниження кількості злочинів "голова ЛНР" Ігор Плотницький запропонував роззброїти терористів із числа ув'язнених-утікачів і наркозалежних. Керівництво "Міноборони ЛНР" відповіло категоричною відмовою", - стверджує він.powered by lun.ua