ОБСЄ обіцяє місії в Україні безпілотники вже за місяць

Вівторок, 30 вересня 2014, 19:35

В ОБСЄ обіцяють, що місія в Україні вже через 4 тижні може отримати безпілотні літаючі апарати.

Про це повідомив заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначив Хуг на прес-конференції в Дніпропетровську у вівторок, безпілотні літаючі апарати не озброєні, це будуть додаткові пристосування для місії.

Вони допомагатимуть спостерігачам досягти тих територій, куди вони не можуть потрапити, як з точки зору безпеки та географічної точки зору.

"Тобто це буде істотне технічне доповнення до звичайних дій місії. Або це патрулювання на машинах, або це піший патруль", - сказав він.

"Відзначимо, що ці безпілотні літаючі апарати ще не в Україні, вони будуть імпортовані з-за кордону, і як тільки вони з'являться на території України або почнеться їх використання ОБСЄ зробить певну заяву. Також можна сказати, що ці безпілотники - це бінокль, або технічний пристрій, який допоможе спостерігачам краще моніторити ситуацію на сході України ", - повідомив він.

Також Хуг зазначив, що інформацію, яка отримується за допомогою безпілотників, будуть прикріплювати до щоденних звітів, які розміщуються на офіційному сайті.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що ОБСЄ затримує передачу Україні безпілотників, про що було домовлено раніше.powered by lun.ua