Війська РФ залишають Ростовську область, готуватимуться до зими

Неділя, 12 жовтня 2014, 16:12

З'єднання та військові частини Південного військового округу приступили до повернення в пункти постійної дислокації.

Про це "Інтерфаксу" повідомили в управлінні прес-служби і інформації Міноборони РФ.

"З'єднання і військові частини Південного військового округу, що завершили заходи планової бойової навчання на полігонах і міжвидових навчальних центрах в Ростовській області та склали підсумкову перевірку за літній період навчання, приступили до повернення в пункти постійної дислокації", - повідомили у відомстві.

"Наразі  підрозділи здійснюють марші комбінованим способом, своїм ходом і залізничним транспортом, в пункти постійної дислокації", - йдеться в повідомленні.

Після повернення в пункти постійної дислокації війська візьмуться за планове обслуговування техніки та озброєння, а також до її переведенню на осінньо-зимовий період експлуатації.

Крім того, буде проведено підготовку навчально-матеріальної технічної бази до зимового періоду навчання, який розпочнеться в Збройних силах РФ 1 грудня.

"У літній період навчання з'єднання та військові частини відпрацювали весь комплекс заходів з бойового злагодження підрозділів, а також практичної підготовки командирів з управління штатними і доданими підрозділами при виконанні навчально-бойових завдань", - зазначили в Міноборони.

Військовослужбовці успішно виконали навчально-бойові завдання, відпрацювали нормативи здійснення маршів комбінованим способом, розгортання польових таборів, виконали залікові вправи з тактичної, вогневої, інженерної, медичної підготовки та інших предметів навчання, підкреслюється в повідомленні.

Як відомо, напередодні президент РФ Володимир Путін доручив Міноборони повернути до місць постійної дислокації війська, що проходили навчання на полігонах в Ростовській області. Йдеться про 17,6 тис. військових.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування