ПОРОШЕНКО ВНІС КАНДИДАТУРУ НОВОГО МІНІСТРА ОБОРОНИ

Понеділок, 13 жовтня 2014, 13:59

Президент вніс на розгляд ВР кандидатуру Степана Полторака  на посаду Міністра оборони.

Про це "Українській правді" повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

Під час зустрічі із кандидатом у понеділок, Порошенко відзначив високі організаційні здібності та авторитет, яким користується командувач Національної Гвардії генерал-полковник Степан Полторак, повідомляє прес-служба президента

"Для мене основною була ваша професійна і патріотична позиція, порядність, рішучі кроки з розбудови фактично з нуля системи Національної гвардії, дисципліна у військах, твердий бойовий дух", - сказав, звертаючись до Полторака, президент.

Президент зазначив, що вагомим аргументом при прийнятті рішення для нього став авторитет Полторака серед військових. "Я поспілкувався з генералами, зустрівся з простими бійцями, з комбатами. Бесіди з ними переконали мене в правильності мого вибору", - сказав Порошенко.

фото glavnoe.ua 

За його словами, українська армія перебуває в нових умовах. "Ми реалізуємо Мирний план, будуємо потужну, глибоко ешелоновану оборону України, перебудовуємо системи забезпечення і логістики війська. На кардинально іншому рівні ставляться питання міжнародної співпраці, включаючи військово-технічну і військову співпрацю з нашими партнерами з ЄС, США та інших країн світу", - зазначив Порошенко.

Полторак на зустрічі з Президентом подякував за довіру і відзначив, що для нього є великою честю очолити Збройні Сили в такий складний для країни час.

"Сильна армія є гарантом миру, і я зроблю все можливе для того, щоб наша армія була дійсно міцною, швидкою, продуктивною, підготовленою і технічно оснащеною", - заявив Полторак.

До цього моменту Полторак є командуючим Національної Гвардії.

Полторак народився 11 лютого 1965 року. На військовій службі з серпня 1983 року. У 1987 р. закінчив Орджоникідзівське вище військове командне училище МВС СРСР. У 1997 р. Військову академію Збройних Сил України. 

Службу проходив на посадах: командира взводу, роти, начальника штабу батальйону, командира батальйону, полку, бригади. З посади начальника управління бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МВС України у березні 2002 року призначений начальником Академії внутрішніх військ МВС України. 

Указом Президента України від 28 лютого 2014 року № 171 призначено начальником Головного управління - командувачем внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.  15 квітня 2014 року Постановою Верховної Ради України призначенно на посаду командувача Національної гвардії України.

Як відомо, раніше президент звільнив з посади міністра оборони Валерія Гелетея. 

Українська правда