Порошенко попросив депутатів у вівторок відповідально попрацювати

Понеділок, 13 жовтня 2014, 18:58

Президент Петро Порошенко попросив народних депутатів відповідально поставитися до останнього засідання Верховної Ради сьомого скликання.

Про це він сказав під час наради з керівниками депутатських фракцій на груп Верховної Ради.

Під час зустрічі президент запропонував затвердити на посаді міністра оборони командувача Національної гвардії Степана Полторака.


Порошенко також закликав розглянути у другому читанні і ухвалити в цілому законопроект про Національне антикорупційне бюро, який після першого читання був доопрацьований з урахуванням висловлених зауважень.

Окрім того, він звернув увагу депутатів на антикорупційні ініціативи Уряду. "Нам далі відступати нема куди. Є дуже потужний запит суспільства", - відзначив президент. Порошенко заявив, що готовий негайно підписати антикорупційні закони, щойно вони будуть ухвалені парламентом.

Глава держави також повідомив, що Закон про очищення влади (про люстрацію) вже направлений на оприлюднення.

Також він звернув увагу парламентарів на необхідність ухвалення Закону про прокуратуру. Президент відзначив, що зауваження Венеціанської комісії у повному обсязі враховано.

Ключовими проблемами, які потребують вирішення, за словами президента, є: питання загального нагляду, передачі слідства Державному бюро розслідувань, прозорості роботи прокуратури.

Президент також відзначив важливість ухвалення у вівторок законопроектів про вибори та Закону про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб. "Тут також є спільна позиція президента, уряду, керівництва Верховної Ради, і прохання відповідально поставитися до цієї законодавчої ініціативи", - звернувся до депутатів Порошенко.

Українська правда