Медведєв: Україна може йти до ЄС, але за наслідки відповідатиме Київ

11 переглядів
Середа, 15 жовтня 2014, 10:09

Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв стверджує, що РФ не блокує інтеграцію України в ЄС, однак попереджає, що цей вибір може потягнути за собою економічні наслідки для нашої держави.

Про це глава російського уряду заявив в інтерв’ю телекомпанії CNBC, яке вийшло в ефір 15 жовтня.

Він також заявив, що вважає "громадянською війною" події на сході України, де влітку відбулася інтервенція російських військ.

"Нас дуже непокоїть ситуація в Україні. Ми хотіли би, щоби закінчилася громадянська війна, яку спровокував державний переворот на початку року", - заявив він.

"Україна може робити будь-який вибір. Хоче – може йти до Євросоюзу. Хоче йти в інший бік – нехай йде!", - сказав Медведєв, коментуючи зовнішньополітичний вибір України.

"Та ми вважаємо, що ризики, які постають перед Україною через початок особливих, просунутих економічних відносини з Європейським союзом – досить високі. Але це – відповідальність українського керівництва", - прокоментував прем’єр РФ.

Медведєв не уточнив, у чому полягають дані ризики. Між тим відомо, що Росія погрожує запровадити економічні обмеження проти України у разі, якщо почнеться імплементація Угоди про асоціацію в частині створення зони вільної торгівлі.

"Європейська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua