Симоненко, Садовий й Коломойський вітали Януковича із днем народження

Четвер, 16 жовтня 2014, 14:56

Газета "Вести" опублікувала відео святкування одного із днів народження екс-президента-втікача Віктора Януковича.

Відео зроблено у 2011 році в Криму в державній резиденції "Зоря".

"Замість подарунків Віктору Федоровичу гості підносили фото презентів у папках", - говориться в коментарі до відео.

На записі, крім очікуваних членів Партії регіонів і мерів міст, які явно притримувалися поглядів Януковича, на першому плані також показані нинішній глава Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський і лідер Самопомочі, мер Львова Андрій Садовий.

На відео, яке публікує видання, довгий уривок присвячений спілкуванню Януковича саме з Коломойським – майже половина всього ролика.

Крім того, у ролику видно, як Янукович приїхали вітати "регіонали" Андрій Клюєв, Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, тодішня омбудсмен Ніна Карпачова, Дмитро Табачник, людина, схожа на Геннадія Темника.

Вітав Януковича й глава Компартії Петро Симоненко.

Були в Януковича й мери міст – Харкова Геннадій Кернес, Запоріжжя – Олександр Сін, який спочатку був у БЮТ, а потім перейшов у ПР, і Садовий.

Після появи відео, Садовий на своїй сторінці у Facebook прокоментував, що був там для того, щоб одержати гроші на проведення Євро-2012.

"Що я подарував Януковичу на ДН у 2011? Перший том "Пастирських послань Митрополита Андрея Шептицького до вірних". Згодом ще один після Євро. Якби тоді почитав, може б інакше це все для нього скінчилось. Раджу всім – унікальне зібрання", - написав Садовий.

"Що я там робив? Гроші для міста на Євро-2012", - додав він.

Конфлікт "родини" Януковича й Коломойського почався в 2013 році, коли люди екс-президента намагалися відібрати в нього бізнес.

Коломойський активно підтримав Євромайдан, а після перемоги Майдану зміг зупинити рух сепаратизму в Дніпропетровську.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування