Аваков каже, що Малиш - "м'яко кажучи сепаратист", але айдарівці теж не праві

Четвер, 16 жовтня 2014, 17:24

Міністерство внутрішніх справ закликає бійців добровольчих батальйонів належним чином інформувати силові структури про перевезення злочинців.

Про це заявив глава МВС Арсен Аваков на прес-конференції, коментуючи інцидент із затриманням двох бійців батальйону "Айдар", які перевозили до Києва сепаратиста Малиша.

Він нагадав, що міліція виїхала на виклик дружини Малиша, яка заявила, що двоє озброєних осіб намагаються викрасти його для отримання викупу.

"Міліція виїхала на сигнал, виявила двох озброєних людей і п'яного пана Малиша, затримала усіх, а після встановлення обставин, інцидент вбуло вичерпано", - сказав Аваков.

"Пан Малиш виявився м'яко кажучи сепаратистом, однак бійці батальйону "Айдар" у порушення всіх процесуальних норм провезли через тисячі кілометрів і напоролись на збройний спротив (працівників міліції під час затримання - ред)", - зазначив міністр.

"Це не нормально, а бійці добровольчих батальйонів повинні розуміти, що закон діє на території поза зоною АТО. Треба належним чином інформувати силові структури і тоді не буде таких ексцесів", - наголосив Аваков.

Українська правда