Зустріч Путіна й Порошенка завершилася. Розбіжності зберігаються

П'ятниця, 17 жовтня 2014, 10:53

Робочий сніданок за участю президентів України й Росії Петра Порошенка й Володимира Путіна завершився у префектурі Мілану, зустріч тривала майже півтори години.

Про це повідомляє РІА "Новости".

Прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці заявив журналістам, що за підсумками зустрічі лідерів у розширеному форматі в рамках саміту АСЕМ зроблено важливий крок у дискусії по Україні.

"Ми зробили важливий крок у дискусії по Україні... Вважаємо важливим включити Росію у вирішення міжнародних проблем", - цитує його "ТАСС".

Путін, Порошенко й Меркель на зустрічі у Мілані. AP Photo, Daniel Dal Zennaro,

Ренці оптимістично налаштований щодо перспектив пошуку вирішення української кризи.

"Ми зустрілися сьогодні, щоб обговорити ситуацію в Україні. У дискусії зроблено перший крок, хоча зберігається й багато розбіжностей. Це зрозуміло, але є бажання знайти рішення, що дає надію на пошук розв'язання", - заявив він.

Італійський прем'єр сказав, що на вироблення такого вирішення потрібно час: "Воно не може бути знайдене негайно, але ми продовжимо роботу в найближчі години, дні, місяці".

Ренці подякував Порошенку й Путіну за приїзд до Мілану.

Зустріч у Мілані, Порошенко і Путін за одним столом. AP Photo, Daniel Dal Zennaro

Крім Путіна й Порошенка в переговорах взяли участь прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, прем'єр Великобританії Девід Кемерон, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд, а також керівники Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу й Герман ван Ромпей.

Робочий сніданок пройшов у рамках X саміту форуму "Азія-Європа" (АСЕМ), який у п'ятницю завершується в Мілані.powered by lun.ua