Спецслужби РФ вводять агентуру в Нацгвардії України - російський націоналіст

148 переглядів
Субота, 18 жовтня 2014, 12:20

Спецслужби Росії вводять свою агентуру до лав Нацгвардії України з числа російських націоналістів.

Про це в ефірі телеканалу "Дощ" розповів лідер націоналістичного об'єднання "Русские" Дмитро Дьомушкін.

Він коментував причину переслідування його соратника Олександра Поткіна (Бєлова), який знаходиться під домашнім арештом у Москві у справі казахського олігарха-втікача, власника БТА-Банку Мухтара Аблязова.

За словами Дьомушкіна, йому і Поткіну "пропонували кілька проектів в Україні, на які ми не могли погодитися - формувати батальйони, і відправляти їх до України".

"Ми повинні були відправляти добровольців до Нацгвардії України - одні й ті ж люди збирали батальйони для "Новоросії" і для Нацгвардії", уточнив Дьомушкін.

І він і Поткін "категорично відмовилися від цього". "Ми знали, до чого це призведе".

На уточнююче запитання, хто саме намагався їх умовити, Дьомушкін відповів: "Я не буду називати прізвища - це високопоставлені працівники, які хотіли через ці батальйони вводити свою агентуру, і щоб ми збирали (добровольців - УП). І потім ми б, як збирачі найманців, сіли всі, і російські націоналісти були б дискредитовані".

"Вони вісім годин намагалися мене переконати, що це треба робити, і не переконали - я буду краще сидіти тут в тюрмі, ніж займатися цими речами", сказав Дьомушкін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua