Луценко: Рада на позачерговому засіданні може дозволити голосувати в зоні АТО

Вівторок, 21 жовтня 2014, 02:15

Радник президента Юрій Луценко вважає, що Верховна Рада на позачерговому засіданні могла б ухвалити зміни до виборчого законодавства, які дозволять проголосувати військовим у зоні АТО.

Про це він сказав в програмі "Свобода слова" на ICTV.

"Я вважаю, що буквально через день сесію Верховної Ради можна скликати. Я впевнений, що якщо "Батьківщина" визнає свою помилку і проголосує за цей закон, ми зможемо виправити ситуацію; президент негайно його підпише, він набере чинності, і я впевнений, що бійці АТО принаймні отримають знак поваги за те, що вони роблять там", - заявив Луценко.

Окрім того, він повідомив, що президентська команда пише коаліційну угоду на основі програми розвитку України "Стратегія 2020".

"Ми зараз пишемо цю коаліційну угоду. Вона буде достатньо серйозним документом. Буде передбачати календарний план змін законів. Передбачати щотижневий звіт парламенту та уряду за реалізацією цієї коаліційної угоди", - зазначив радник президента.

"Я впевнений, що там мають можливість показати себе усі "партії Майдану". Більше того, ми вважаємо, що коаліція має складатися не з 226 голосів, а бодай з 270, 280, найкраще 300 голосів", - додав Луценко.

Як відомо, Верховна Рада не змогла внести зміни до виборчих законів, які б дозволили учасникам антитерористичної операції проголосувати на парламентських виборах 26 жовтня.

Українська правдаpowered by lun.ua