Лідер бойовиків спробував уточнити, коли "поверне" Слов'янськ

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 09:07

Лідер бойовиків в Донецькій області, так званий прем'єр Олександр Захарченко вирішив пояснити, що мав на увазі під обіцянкою захопити Слов'янськ та інші вільні міста області.

Про це він сказав "Коммерсант FM", передає газета Взгляд.

За його словами, бойовики не збираються повертати підконтрольні українським військовим території силовим шляхом.

"Я не сказав, що ми підемо зі зброєю в руках забирати прямо завтра або післязавтра. Ця територія незаконно окупована і рано чи пізно повинна повернутися до нас", - сказав він.

"Ми в будь-якому разі намагаємося вирішити це все у площині мирних переговорів, а не силовим протистоянням. Очікується найближчим часом провокація з боку української влади, тому що в них проходять вибори", - сказав він.

"Територію, яку зайняли й незаконно окупували, ми вважаємо своєю досі, і в будь-якому разі потрібно забирати і Слов'янськ, і Маріуполь, і Краматорськ. Це територія нашої землі, яка нам належить. Ми їх у будь-якому випадку не залишимо", - додав він.

Раніше Олександр Захарченко, коментуючи ситуацію на Донбасі, заявив: "Будуть іще дуже важкі періоди воєнних дій. Будемо забирати Слов'янськ і Краматорськ, і Маріуполь".powered by lun.ua