Після розмови зі Шкіряком "тітушки" попросились працювати в міліції

Неділя, 26 жовтня 2014, 23:01

Співробітники МВС затримали у неділю ще одну групу озброєних осіб на одній з дільниць 217 округу, після "профілактичної бесіди" частина з них попросилась працювати в МВС.

Про це повідомив на брифінгу радник глави МВС Зорян Шкіряк.

За його словами, у групи, що складалась з 6-7 осіб виявили зброю, "зокрема, гладкостволи та травматичні пістолети".

"Вони пред'явили посвідчення однієї з громадських організацій і розповіли, що здійснювали охорону громадського порядку, але у нас виникла низка запитань", - розповів Шкіряк.

Він нагадав, що у зв'язку з набуттям чинності закону про посилення відповідальності за незаконне втручання у виборчий процес, "подібні злочини переведені у категорію важких, а тому міліція має право вживати превентивні заходи для попередження цих злочинів".

Саме тому цю групу забрали в Оболонський РУВС.

Так само там знаходяться інша група озброєних молодиків, "сумнівної зовнішності" (приблизно 40 осіб), які були затримані безпосередньо в окружкомі і не змогли пояснити мету свого перебування там.

"З найбільшою групою молодиків, яку виявили на окрузі, у кількості приблизно 200 осіб, ми провели емоційно-профілактичну бесіду. Міліція спрацювала на упередження і не дозволила їм вчинити злочин", - заявив Шкіряк.

За словами Шкіряка, після бесіди хлопців відпустили.

"Але найсмішніше те, що після нашої розмови, кілька з них виявили бажання працювати в міліції", - розповів Шкіряк.

"Як виявилось, їх обманули, вручивши фіктивні посвідчення якоїсь "громадської варти". Обіцяли гроші, але не заплатили. Тому мені довелося виділити їм зі свої кишені гроші на дорогу додому", - додав він.

На даний момент, як повідомляє кореспондент "Української правди", ситуація на ОВК спокійна. Територію охороняють кілька десятків бійців батальйону "Миротворець" та міліція.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!