Садовий розповів, на яких умовах його сила приєднається до коаліції

Понеділок, 27 жовтня 2014, 12:08

Глава партії "Самопоміч" Андрій Садовий каже, що його політична сила готова до коаліції з партією Порошенко, але "без друзів-міністрів".

Про це мер Львова розповів в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

"Готовий, але з однією умовою - на керівні пости будуть висуватися не друзі, знайомі чи колеги, а кращі фахівці галузі. Чи не помічник помічника буде міністром, а політичні фігури, здатні приймати рішення і нести за них відповідальність", - сказав Садовий.

Мер Львова стверджує, що його політична сила незалежна і не пов'язана з олігархами на кшталт Коломойського, Димінського або Льовочкіна.

"Якби був живий Бен Ладен, писали б про те, що і він має до нас відношення. У нас люди звикли, що завжди за кимось хтось стоїть. Але якщо подивитися список "Самопомочі", стане зрозуміло, що там тільки самодостатні люди, які зробили себе самі, які живуть і думають як вільні люди, саме завдяки цьому ми досягли таких результатів на цих виборах. А названі вами люди грабують нашу країну", - сказав Садовий.

За словами мера Львова, передвиборча кампанія "Самопомочі" обійшлася партії приблизно в 26 мільйонів гривень.

"Станом на 20 жовтня, це було 26 мільйонів гривень, які надійшли на передвиборчий рахунок, 80% з яких пішло на медіа-витрати - телебачення, радіо, поліграфію", - сказав Садовий.

Він обіцяє озвучити фінальну суму витрат на початку листопада, "оскільки цей рахунок буде працювати до 30 жовтня".

"І певні розрахунки за поліграфію і подібні речі ще будуть проводитися, але не думаю, що фінальна сума буде набагато більше 26 мільйонів", - додав він.

Як відомо, президент Петро Порошенко пообіцяв, що новий уряд формуватимуть не за квотним принципом.

За даними екзит-полів партія Садового проходить до парламенту, але сам він залишається працювати на посаді мера Львова.powered by lun.ua