ЦВК припинила повноваження зниклих членів ОВК на окрузі Жванії

Понеділок, 27 жовтня 2014, 19:17

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження п’ятьох членів окружної виборчої комісії (ОВК) №140, які самовільно залишили приміщення окружкому під час підрахунку голосів та зникли в невідомому напрямку.

Відповідне рішення ЦВК ухвалила на засіданні в понеділок увечері.

Згідно з інформацією Центрвиборчкому, ще чотирьох членів ОВК відкликали суб'єкти їх подання - політичні партії.

Відповідно до ухваленої постанови, до ЦВК надійшло повідомлення від кількох членів 140-го окружкому, а також довіреної особи одного з кандидатів на цьому окрузі "про відсутність кворуму і неможливість продовжувати підрахунок голосів, оскільки голова, його заступник, секретар та 7 членів цієї комісії покинули її засідання".

У зв'язку з цим ЦВК ухвалила рішення достроково припинити повноваження членів окружкому №140.

Крім того, Центрвиборчком постановив: партіям і кандидатам, повноваження  представників яких припинено, подати до ЦВК кандидатури для включення до складу цієї комісії не пізніше 28 жовтня.

Водночас ЦВК ухвалила рішення направити копію цієї постанови та доповнені до нього матеріали до прокуратури Одеської області для перевірки зазначених у документі фактів і реагування відповідно до законодавства.

У зауваженнях до постанови зазначається, що є інформація, "що підставами для того, щоб залишити приміщення окружкому членами комісії були погрози, які їм надходили через смс-повідомлення".

Як відомо, Управління внутрішніх справ порушило кримінальну справу у зв'язку з тим, що в окрузі №140 зникли члени ОВК.

На 140 окрузі балотується Давид Жванія. Станом на 18:40 там оброблено 7,2% протоколів.

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування