Міліція розбирається зі членами ОВК, які втекли з 140 округу

Понеділок, 27 жовтня 2014, 17:33

В Одеській області управління внутрішніх справ порушило кримінальну справу у зв'язку з тим, що в окрузі №140 розбіглися члени ОВК.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Великі проблеми в 140 окрузі по Одеській області! Там раптом пропали глава, зам, секретар і кілька членів ОВК 140", - написав він.

"УВС в Одеській області порушило кримінальну справу по статті 157 ч. 3 - перешкоджання здійсненню виборчого права посадовими особами виборчої комісії", - підкреслив Геращенко.

"Приміщення дільничних виборчих комісій, на яких зберігаються бюлетені, і протоколи з результатами голосування на ДВК взяті під посилену охорону працівниками міліції озброєними автоматичною зброєю для відбиття можливих нападів", - підкреслив Геращенко.

За його словами, ситуація з забезпеченням законності на ОВК 140 взята під особистий контроль начальника обласного УВС Миколи Катеринчука та Міністра МВС Арсена Авакова.

Він попередив, що глава, заступник, секретар і члени комісії безпідставно покинувши своє робоче місце і таким чином зривають підрахунок результатів волевиявлення десятків тисяч громадян України можуть отримати від 3 до 7 років позбавлення волі.

"Я переговорив з начальником УВС Одеської області Миколою Катеринчуком, і він вважає, що якщо ці втікачі зараз повернуться до виконання своїх обов'язків, то суд і слідство врахують це як фактор пом'якшує покарання", - зазначив Геращенко.

"В іншому випадку ЦВК має зараз негайно призначити нових членів та керівників ОВК 140 і привести їх до присяги для того, щоб мати можливість підвести підсумки голосування", - попередив він.

По 140 округу балотується Давид Жванія. Станом на 18:40 там оброблено 7,2% протоколів.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News