Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Москаль розповів про "прорив свідомості" на Луганщині

Четвер, 30 жовтня 2014, 10:29

Губернатор Луганської області Геннадій Москаль вважає, що в Луганській області стався справжній "прорив свідомості" людей у бік українських і європейських цінностей.

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

"Вперше з часу взяття області під повний контроль із боку Партії регіонів проукраїнські, проєвропейські сили набрали майже третину голосів", – сказав Москаль.

Він нагадав, що спільний результат Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту", Радикальної партії Ляшка та Об’єднання "Самопоміч" на виборах становить 29,95%.

Для порівняння, на парламентських виборах 2006 року, коли президентом був Віктор Ющенко, Блок Юлії Тимошенко та "Наша Україна" разом набрали на Луганщині менше 6%, а ПР та КПУ – 78%.

На позачергових парламентських виборах 2007 року БЮТ, Блок Литвина та НУНС набрали спільно менше 9%, а ПР та КПУ – 84%.

На виборах 2012 року "Батьківщина" здобула 5,4%, а ПР та КПУ – 82%.

"Антиукраїнські, проросійські сили, що трансформувалися в Опозиційний блок, досі мають певну електоральну підтримку в Луганській області. Вони ніяк не хочуть зрозуміти українську приказку – "якщо згоріла ковдра, то хай горять і блохи", і всіма правдами й неправдами чіпляються за регіон. Однак теперішній результат проукраїнських сил – це справжній рекорд, який свідчить про прорив у свідомості луганчан", – впевнений Москаль.

При цьому він нагадав, що через проведення АТО явка у Луганській області була малою – лиш 32,8%.

За даними ЦВК, результат "Опозиційного блоку" у Луганській області становить 36,5%, комуністів – майже 12%, партія Сергія Тігіпка – майже 9%. Таким чином політсили, які відносяться до старої влади, разом набрали на Луганщині біля 57%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: