Помешкання члена ОВК№140 підпалили. Окружком припинив роботу

Четвер, 30 жовтня 2014, 18:47

Через дві години після того, як Біляївська окружна виборча комісія №140 відновила роботу й розпочала розгляд скарг від дільничних виборчкомів, надійшло телефонне повідомлення від родини одного з членів окружкому про підпал його помешкання.

Про це у четвер повідомив "Укрінформу" голова Одеської обласної організації Комітету виборців України Анатолій Бойко.

"Родичі зателефонували члену окружкому близько 16:00, повідомивши, що невідомими підпалено двері його помешкання", - сказав Бойко.

З урахуванням погроз, що адресувалися в понеділок членам окружкому, в роботі ОВК №140 оголошено технічну перерву. Усі члени комісії кинулися телефонувати своїм близьким та родичам з метою з'ясувати, чи не сталося чогось із ними чи помешканнями.

У свою чергу, зазначив Бойко, Одеська облорганізація КВУ звернулася із закликом до керівництва облУВС  гарантувати безпеку членам окружкому №140, їхнім родинам та майновим об'єктам від злочинних посягань, щоб забезпечити можливість безперешкодно виконати свої обов'язки з встановлення результатів голосування на 111 дільницях округу.

Бойко уточнив, що наразі до приміщення ОВК №140 доставлено уточнений протокол по підсумках голосування на виборчій дільниці №511029. Це третій приїзд членів ДВК із виборчою документацією до окружкому – дані про результати голосування на території останньої ДВК округу досі не внесені до електронної системи сервера ЦВК.

Як повідомила прес-секретар прокурора Одеської області Інна Верба, прокуратура за заявою кандидата в народні депутати внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочин, передбаченого ч. 4 ст. 158 (фальсифікація підсумків голосування) КК України.

"За результатами перевірки протоколів дільничних виборчих комісій Біляївського виборчого округу №140 про підрахунок голосів виборців виявлено факти фальсифікації зазначених протоколів", - зазначила Верба.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News

Усі новини...