Аваков опублікував документи, за якими будуть реформувати МВС

Вівторок, 11 листопада 2014, 10:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував тексти документів щодо реформи МВС України.

Він виклав у Facebook посилання на документи "з урахуванням усіх редакційних правок і зауважень, внесених у текст за підсумками обговорення на засіданні уряду".

"Таким чином, МВС перейшло до практичного впровадження реформи, розробленої в співавторстві з громадською Експертною радою", - написав Аваков.

Він подякував усім, хто протягом декількох місяців працював над проектом реформування, – громадським активістам, ученим, експертам міжнародних організацій.

"Усім спасибі. Тепер справа за малим – треба впроваджувати!", - додав Аваков.

Він також оприлюднив склад Експертної ради, яка разом із міністерством внутрішніх справ розробляла стратегію реформування, і консультантів.

Документи щодо реформування:

Стратегія розвитку органів внутрішніх справ України

Пояснювальна записка до проекту розпорядження Кабінету міністрів "Питання реформування органів внутрішніх справ України"

Постанова Кабінету міністрів "Про внесення змін до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення"

Концепція першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ

Постанова Кабміну "Про позбавлення підрозділів державної автомобільної інспекції функцій з надання адміністративних послуг, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, надання патрульній службі міліції повноважень державної автомобільної інспекції із забезпечення безпеки дорожнього руху та контролю за дотриманням правил дорожнього руху в населених пунктах"

Постанова Кабміну "Про внесення змін до розділу 1 опису і зразків форменого одягу та знаків розрізнення осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання міліції"

Проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформування органів внутрішніх справ)"powered by lun.ua