ГПУ відмовилася порушити справу проти екс-міністра Злочевського

13 листопада 2014, 15:59

Генпрокуратура України відмовилася порушити справу проти екс-міністра екології та природніх ресурсів уряду Азарова Миколи Злочевського.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Заяву активістів перенаправили до Прокуратури м. Києва, яка так само досі не порушили справу.

Реклама:

Як нагадали у Центрі, 2 тижні тому стало відомо, що британські правоохоронці порушили кримінальну справу проти українського екс-міністра та заморозили його активи.

Виконавчий директор "Центру протидії корупції" Дарина Каленюк висловила обурення тим, що закордонні правоохоронці заморожують активи українських екс-чиновників та порушують проти них кримінальні справи, а українські правоохоронні органи "не бачать те, що у них під носом".

"Таке ігнорування справи ГПУ – пряма дорога до закриття справи у Великобританії та втрата можливості повернути вже заморожені активи в Україну. Фактично, наші правоохоронці своєю бездіяльністю допомагають зам’яти справу за кордоном, укотре демонструючи корумпованість наших правоохоронних органів", - сказала Каленюк.

РЕКЛАМА:

Активісти збираються оскаржити таке рішення правохоронців у суді через порушення Генеральною прокуратурою України українського законодавства.

"За законом, після надходження заяви, протягом 24 годин прокуратура зобов’язана внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати відповідне розслідування справи", – стверджує Олена Щербан, юрист "Центру протидії корупції".

Микола Злочевський перебував на посаді міністра екології і природних ресурсів в уряді Азарова із 2010 по 2012 рік та безпосередньо займався видачею ліцензій на газо- та нафтовидобувну діяльність. Злочевський є власником газовидобувної компанії Burisma Holdings.

Раніше журналісти провели аерозйомку маєтків Миколи Злочевського під Києвом, виконані у стилі фортець, та розташовані на 4,5 гектарах землі на косі між Київським водосховищем та обвідним каналом.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: