Порошенко: немає підстав для паніки, Україна здатна себе захистити

П'ятниця, 14 листопада 2014, 15:44

Українське військо здатне й готове захистити кордони нашої держави, заявив президент України Петро Порошенко.

Про це він сказав у четвер на нараді з керівниками силових відомств, інформує прес-служба глави держави.

"Жодних підстав для того, щоб піддаватися паніці, не існує. Нами розроблені і за останні 2 місяці втілені в життя серйозні кроки з підготовки наших Збройних Сил, інших підрозділів для захисту України", - сказав Порошенко.

"Якщо події почнуть розгортатися всупереч мирному плану, то українські Збройні Сили сьогодні готові й здатні дати відсіч", - наголосив президент.

Він підкреслив, що Україна завжди відстоювала позицію мирного врегулювання ситуації на Донбасі й доклала максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації.

"Ми бачимо вирішення питання окремих районів Донецької і Луганської областей виключно політичним, мирним шляхом. Але сили і засоби для того, щоб захистити державу, в нас на сьогоднішній день є. Порох треба тримати сухим", - зазначив глава держави.

За словами Порошенка, для забезпечення потреб військових вітчизняна економіка працює зараз за принципом "все для фронту, все для перемоги".

За останній період, зазначив він, було докладено максимум зусиль для посилення та дооснащення військових у зоні АТО, було поставлено нову техніку, яка дозволить забезпечити ефективний і надійний захист України.

Українська правдаpowered by lun.ua