Україна та "Вишеградська четвірка" працюватимуть по-новому

169 переглядів
Неділя, 16 листопада 2014, 18:39

Президент України Петро Порошенко та президенти країн Вишеградської четвірки домовились про започаткування нового формату співробітництва.

Як повідомляє прес-служба президента, зокрема, йдеться про налагодження постійної взаємодії на рівні міністрів закордонних справ та оборони країн Вишеградської четвірки та України.

"Усі країни засвідчили: ми маємо справу з агресією. Ми маємо продемонструвати єдність всієї Європи і солідарність з Україною в питаннях і безпеки, і економіки", - зазначив Порошенко. 

За його словами, у ході зустрічі обговорювалися питання конкретної підтримки. Головне, про що йшлося під час зустрічі - питання безпеки. 

"Звучала позиція: де потребується підтримка - ми прийдемо на допомогу. Це саме те, що зараз потрібно Україні. Це війна за свободу і демократію всього ЄС", - зазначив президент. 

У свою чергу президент Польщі Броніслав Коморовський зазначив, що "Вишеградська четвірка" солідарна і підтримує Україну, яка "протистоїть російській агресії" та висловився на підтримку ідеї створення постійного формату взаємодії "Вишеградська четвірка і Україна" на різних рівнях.

Як зазначив президент Угорщини Янош Адер, "Угорщина з самого початку виконувала всі рішення щодо запровадження санкцій до Росії".

"Так буде і в майбутньому", - заявив Адер.

Зі свого боку президент Словаччини Андрей Кіска підкреслив, що усі країни Вишеградської четвірки солідарні з Україною і наголосив, що "санкції необхідні в той час, коли діалог не діє".  

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua