Топ-100 мислителів світу: Гопко і Чорновол, Путін і його пропагандисти

Середа, 19 листопада 2014, 15:52

У цьогорічному рейтингу 100 мислителів світу опинилися дві українки, президент Росії та ідеологи "Новоросії".

Відповідний рейтинг оприлюднив журнал Foreign Policy.

Обрана депутатка, раніше громадська активістка Тетяна Чорновол потрапила до Топ-100 у категорії "Ті, що кидають виклик", за свою боротьбу з режимом Януковича та корупцією.

 

Активістка Ганна Гопко, яка також обралась у Раду, потрапила до категорії "Адвокати" за свою активну участь у подіях Євромайдану.

 

Цікавинкою цьогорічного рейтингу стало те, що найвпливовіша людина за версією Forbes президент РФ Володимир Путін увійшов до 100 мислителів у дуже специфічній компанії.

У категорії "Пропагандисти", куди віднесли Путіна, опинились також одіозний російський філософ, ідеолог "Новоросії" Олександр Дугін та один з лідерів донецьких бойовиків Олександр Бородай.

 

Крім них у цій категорії опинились лідери найвідоміших терористичних організацій світу: лідер "Ісламської держави" Абу Бакр Аль Багдаді, глава "Боко Харам" Абубакар Шекау та один з головних фінансистів терористів Хаджжадж бен Фахд аль-Аджмі.

У той же час інші світові лідери, які потрапили в Топ-100, увійшли в категорію "Ті, хто приймає рішення".

У цій категорії розмістилась канцлера Німеччини Ангела Меркель та її міністр інтеграції Айдан Озогуз, президент Ірану Хассан Рухані, прем'єри Індії Нарендра Моді та Італії Матео Ренці.

Українськ аправда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!