Нардепи домовилися лишити у Раді 25 комітетів

Четвер, 20 листопада 2014, 16:48

Робоча група з підготовки пропозицій щодо організації і проведення пленарних засідань першої сесії нової Ради домовилася, що у парламенті працюватимуть 25 комітетів.

Про це заявив представник "Блоку Петра Порошенка" у робочій групі Юрій Луценко, повідомляє БПП.

"Це було компромісне рішення усіх політичних партій, представлених у новому парламенті", – зазначив політик.

За його словами, якщо раніше у парламенті діяли 30 таких комітетів, то "після обґрунтованого аналізу та ряду пропозицій було прийнято рішення об’єднати ряд комітетів зі схожими функціями, скоротивши їх кількість до 25-ти".

Як повідомив Юрій Луценко, було прийнято рішення про об’єднання Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією з Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Також об’єднають Комітет з питань верховенства права та правосуддя із Комітетом з питань правової політики.

Об’єднанню підлягають Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій та Комітет з питань транспорту і зв’язку.

Комітет з питань економічної політики буде об’єднаний з Спеціальною контрольною комісією ВР з питань приватизації.

Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики об’єднають із Комітетом з питань промислової та інвестиційної політики.

"У назві Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ми прибрали "туризм", а Комітет з питань соціальної політики та праці опікуватиметься також і питаннями пенсіонерів. Натомість Комітет у справах ветеранів та інвалідів набуває більш сучасного значення у зв’язку із подіями на сході України", – зазначив Юрій Луценко.

Політик також зазначив, що представники "Опозиційного блоку" пропонували створити новий комітет з питань Криму та Донбасу, проте спільним рішенням більшості членів робочої підгрупи було відмовити у такій пропозиції, оскільки цими питаннями опікуватиметься Комітет з питань національної безпеки і оборони.

Раніше повідомлялося, що депутати планують скоротити кількість комітетів до 22-24.

Українська правдаpowered by lun.ua