Прем'єра можуть обрати вже в четвер, а Кабмін – у вівторок

26 листопада 2014, 16:34

Представник партії "Народний фронт" Леонід Ємець не виключає, що вже в четвер у парламенті відбудеться голосування за призначення нового прем'єр-міністра.

Про це він сказав у коментарі журналістам, повідомляє УНІАН.

Ємець зазначив, що в четвер після складення депутатами присяги і формування тимчасової президії, обрання керівництва Верховної Ради може відбутися засідання загальних зборів коаліції, на якому буде висунута кандидатура, пропозиція до президента щодо майбутнього прем'єра.

Реклама:

"І спрямована президенту для того, щоб він перенаправив її в парламент", – сказав Ємець.

Він висловив сподівання, що все це буде зроблено оперативно.

"Можливо, завтра ж і будемо голосувати", – зазначив Ємець.

РЕКЛАМА:

У свою чергу представник "Самопоміч" Олег Березюк закликав усіх партнерів по коаліції затвердити в четвер всі керівні органи – керівництво парламенту, комітетів та уряду.

"Рада зобов'язана працювати швидко – для цього є всі передумови. Ми закликаємо колег по коаліції до завтра зняти всі взаємні застереження і діяти оперативно. Ми можемо до кінця дня мати і нового спікера, і новий Кабмін. Годі довго тягнути", – заявив він через прес-службу партії.

У свою чергу джерело агентства "Інтерфакс-Україна", обізнане з ходом коаліційних переговорів, заявило, що Рада може затвердити новий склад Кабміну у вівторок, 2 грудня.

"Затвердження уряду, ймовірно, відбудеться у вівторок", – сказав він.

Раніше представник "Блоку Петра Порошенка" Володимир Гройсман заявляв, що Верховна Рада на першому засіданні 27 листопада має сформувати тимчасову президію і обрати керівництво парламенту.

Гройсман додав, що в цей день у парламенті буде створена коаліція, на розгляд якої буде внесена кандидатура нового прем'єр-міністра від "Народного фронту", як про це говорилося раніше.

Як відомо, очікується, що новим прем'єром знову стане Арсеній Яценюк.

Українська правда

Яценюк Верховна Рада Кабінет міністрів
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування