Міжнародні рекрутери знайшли для уряду 24 "іноземців". Імен не називають

Субота, 29 листопада 2014, 12:07

Міжнародні рекрутингові компанії відібрали для складу нового уряду 24 кандидатів.

Про це йдеться у  повідомленні  прес-служби президента.

"Пошук кандидатів вже завершено. Зі 185 кандидатів, яких рекрутингові компанії запросили на першу співбесіду, після низки тестів та інтерв’ю, було обрано 24 кандидатури", - повідомляють у прес-службі.

Найбільшу кількість кандидатів рекрутери рекомендували на позиції у Мінагрополітики та фінансів (по 4).

Особисті дані кандидатів на даному етапі переговорів не оприлюднюються.

Згідно з повідомленням, з кандидатами ведуться переговори щодо можливої співпраці. Також кандидатури узгоджуються з парламентською коаліцією.

Як зазначив виконавчий директор Національної Ради Реформ Дмитро Шимків, "ми хотіли … розширити можливості відбору кандидатів в Україні та за її межами".

"Головне зараз - професійні якості кандидатів... Україні як ніколи потрібні західні практики державного управління, боротьби з корупцією, фінансового планування, антикризового менеджменту", – зазначив Шимків.

Згідно з повідомленням прес-служби, на початковому етапі звернулися до трьох світових агентств із найбільшим досвідом роботи з державним сектором у провідних країнах світу: Hudson, Pedersеn & Partners та WE Korn Ferry. Дві з них (Pedersеn & Partners та WE Korn Ferry) погодились працювати над цим завданням.

Компанії мають успішний досвід пошуку кандидатів на керівні посади в урядах Великої Британії, США, Саудівської Аравії та інших країн.

Як повідомили у WE Partners, компанія шукала кандидатів не лише в Україні.

"Ми розглядали менеджерів українського походження, що збудували успішну кар’єру за кордоном - особливо з Канади та США, де українська діаспора традиційно велика, а також з Великої Британії", - зазначили у WE Partners (Коrn Ferry) Україна.

У компанії також підкреслили, що шукали "кандидатів за професійними критеріями, які погодили з фондом "Відродження": "Це бездоганна бізнес-репутація, відсутність зв’язків з олігархічними групами, досвід управління великими міжнародними компаніями чи інституціями та досвід проведення масштабних реорганізацій", - зазначили рекрутери.

У Pedersen & Partners у свою чергу зазначили, що у своїх пошуках фокусувалися у першу чергу "на управлінцях з України, що мають міжнародну освіту та досвід роботи у великих компаніях, а також є визнаними експертами у своїх галузях".

У свою чергу в блозі на УП Євген Бистрицький - виконавчий директор фонду "Відродження" заявив: "До фонду "Відродження" звернувся представник адміністрації Президента з проханням профінансувати пророблену роботу двох рекрутингових кампаній. Враховуючи демократичний потенціал незалежного відбору якісних кандидатів на високі посади, можливість набору поза кумовщиною, клановістю та політичною приналежністю, ми погодились. Жодного відношення до погодження критерієв відбору та самого процесу пошуків кандидатів Фонд не мав і не міг мати".

Як відомо, президент України Петро Порошенко виступив за внесення змін в українське законодавство, які дозволять іноземцям займати вищі керівні посади в країні.

Глава фракції БПП Юрій Луценко заявив, що у Кабінеті міністрів України буде працювати не менше п'яти іноземців.

Відповідаючи на запитання журналістів в кулуарах парламенту в четвер, чи відповідає дійсності з'явилася в ЗМІ, що до складу українського уряду увійдуть чотири іноземця, політик зазначив: "Ні, неправда. Більше".

Раніше повідомлялося, що для пошуку кандидатів на посади членів уряду адміністрація Петра Порошенка звернулася до консалтингової кампанії у сфері рекрутингу та управління - WE Partners. Компанія була створена компанією RosExpert, що зареєстрована у Москві. 

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!