Шість військових намагалися вивести із АТО арсенал зброї - ГПУ

Четвер, 11 грудня 2014, 15:45

Військова прокуратура Харківського гарнізону розпочала кримінальне провадження за фактом викрадення 6 військовими зброї та майна однієї з військових частин із зони АТО в Луганській області.

Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури.

У ГПУ уточнили, що серед 6 військових 2 офіцери.

У затриманому транспортному засобі під час огляду місця події слідчим військової прокуратури, зокрема, вилучено: автомат АКС-74, гранати ВОГ-5 у кількості 8 шт., гранати РГД-5 у кількості 52 шт., гранати Ф-1 у кількості 16 шт., набої калібру 7.62 мм у кількості 2234 шт., набої калібру 5.45 мм у кількості 2265 шт. та сигнальні ракети у кількості 16 шт.

У той же день повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 410 КК України (викрадення, привласнення військовослужбовцем зброї, бойових припасів або інших бойових речовин), старшому офіцеру, майору, заступнику командира військового підрозділу, за наказом якого намагалися вивезти вказаний арсенал.

Наразі проводяться допити свідків, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування