В аеропорту Донецька провели ротацію "кіборгів". Російські ЗМІ знову брешуть

Субота, 13 грудня 2014, 17:29

У Донецькому аеропорту під контролем міжнародних спостерігачів місії ОБСЄ відбулась заміна особового складу, який виконує завдання з охорони стратегічного об’єкту.

Про це у своєму Facebook повідомив в.о. начальника прес-служби Генштаба Владислав Селезньов.

За його словами, ротація пройшла на виконання Мінського плану врегулювання ситуації на сході України.

"Ротацію вдалось провести без жодного пострілу та втрат серед українських військовослужбовців. Об’єкт перебуває під контролем сил АТО", - підкреслив Селезньов.

При цьому він зауважив, що присутні на заході російські журналісти телеканалів "LifeNews" та "Росія 24" дали в ефір інформацію, "в якій окремі фрази учасників були вирвані з контексту".

Також в.о. речника Генштабу зазначив, що використовуючи режим "тиші", українські військовослужбовці розбирають завали на території старого терміналу Донецького аеропорту.

"Під уламками будівлі - тіла двох українських кіборгів, які загинули в ході боїв на минулому тижні. Раніше через бойові дії провести евакуацію загиблих воїнів було неможливо", - зазначив Селезньов.

Як відомо, раніше російська телекомпанія LifeNews, відома своїми брехливими репортажами про Україну, опублікувала "сенсаційний матеріал із донецького аеропорту". У сюжеті бойовик Моторолла і нібито український командир із позивним "Купол" тиснуть один одному руки і домовляються про обмін тілами загиблих.

Також "Купол" у сюжеті заявляє, що українські військові відступають з донецького аеропорту.

У свою чергу командир батальйону Правого сектора "Чорний" повідомив, що українські військовослужбовці продовжують утримувати донецький аеропорт та Піски. 

Українська правда 

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...