Ложкін: Путін не часто дзвонить, а глава його Адміністрації - раз на два тижні

Вівторок, 16 грудня 2014, 16:24

Глава Адміністрації президента Борис Ложкін розповів, що президент Росії Володимир Путін телефонує Петру Порошенку не часто, але регулярно.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

За словами Ложкіна, він як глава АП постійно бере участь у переговорах з росіянами, американцями, країнами Євросоюзу і регулярно зустрічається з послами ключових країн.

Він запевняє, що вести переговори з Кремлем йому не особливо складно.

"Я досить непогано знаю, як спілкуватися з росіянами, тому для мене нескладно. Я не можу сказати, що Путін дуже часто телефонує, але регулярне спілкування, регулярні розмови відбуваються. З головою Адміністрації президента Росії Івановим ми спілкуємося регулярно, не рідше, ніж раз в два тижні, іноді частіше", - розповів глава АП.

Ложкін пояснив, що в переговорах з Путіним він участі не бере, а ось глава його адміністрації Сергій Іванов "підкреслено ввічливий" переговорник.

"У розмовах з Путіним я не беру участі, тому не можу прокоментувати. Але Іванов підкреслено спокійно спілкується, я б так сказав. Ультимативних розмов з Івановим не було. Він дуже зважений співрозмовник, підкреслено коректний", - розповів глава АП.

"Можу сказати одне - розмови непрості. Вони за змістом непрості, за сенсами непрості. Я б так сформулював", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua