У Харкові відкривають містечко для переселенців

Середа, 17 грудня 2014, 12:40

Селище з модульних  будиночків в Харківській області готове до розселення.

Про це у середу повідомив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, передає прес-служба міськради.

Терехов повідомив, що в селищі виконано монтаж всіх модульних будиночків, до нього підведені всі інженерні комунікації (мережі електропостачання, водопостачання і водовідведення), і до 20 грудня, як і планувалося, це селище буде здано в експлуатацію.

Заселенням людей в селище має займатися регіональний штаб з розселення переселенців, і після того, як штаб прийме відповідне рішення, люди зможуть заселитися.

 



Терехов зазначив, що селище розраховане на проживання 488 чоловік, проте бажаючих оселитися в ньому більше.

У місті ведеться реєстр таких людей, але пріоритет при розселенні буде віддаватися людям з особливими потребами, багатодітним сім'ям та сім'ям з маленькими дітьми, які народилися в місті Харкові після переселення матерів.

Із четверга цих людей будуть знайомити з їхнім житлом в селищі.

 



Комунальні послуги мешканці селища будуть оплачувати згідно з тарифами і нормам законодавства.

"Є встановлені тарифи на послуги електро-, водопостачання та водовідведення. Люди, які житимуть в селищі, будуть оплачувати послуги, оскільки відповідно до законодавства вони є платниками за комунальні послуги", - зазначив заступник мера.

Проект з надання тимчасового житла жителям Донецької та Луганської областей в зимовий період реалізується на кошти, виділені урядом Німеччини Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ).

Перші три сім'ї переселенців з Донбасу отримали сертифікати на проживання в селищі з модульних будиночків 14 жовтня під час візиту до Харкова федерального міністра економічного співробітництва та розвитку Німеччини Герда Мюллера.



powered by lun.ua