Аваков оголосив про ліквідацію найбільшого "конверту" в Україні

Субота, 20 грудня 2014, 12:08

У Києві припинено діяльність найбільшого в країні "конвертаційного центру", грошовий обіг якого у 2014 році склав мільярд гривень.

Про це у своєму Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

"Конверт" розташовувався в Києві та надавав "послуги" з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов'язань понад 1 тисячі підприємств реального сектору економіки. У схемі діяльності були задіяні банківська установа – ПАТ КБ "Стандарт", понад 40 підприємств з ознаками фіктивності, транзитні підприємства та понад 30 фізичних осіб, з рахунків яких кошти переводилися в готівку", - йдеться у  повідомленні.

В ході реалізації матеріалів було проведено 7 обшуків, під час яких вилучено близько 5 мільйонів гривень, 17 печаток підприємств з ознаками фіктивності, первинні бухгалтерські документи, а також 4 одиниці зброї та набої до неї.

Накладено арешт на рахунки підприємств з ознаками фіктивності та фізичних осіб, задіяних у злочинній схемі на суму близько 4 мільйонів гривень.

"В ході документування встановлено причетність до діяльності "конвертаційного центру" близько 10 осіб. Крім того встановлено корупційні зв’язки організаторів "конверцентру" з керівництвом однієї з районних податкових інспекцій м. Києва", - повідомив глава МВС.

Фото з Facebook Арсена Авакова
 

Українська правда

 powered by lun.ua