Частина батальйону "Донбас" більше не буде підпорядковуватися Семенченку

Вівторок, 20 січня 2015, 23:12

Частина бійців батальйону "Донбас" першого набору ухвалили рішення про перехід з Нацгвардії до лав Збройних сил Міністерства оборони України.

Про це йдеться на Facebook-сторінці батальйону.

"Не бажаючи брати участь у подальшій ескалації напруги в підрозділі, частина бійців батальйону "Донбас" першого набору, які брали участь у бойових діях і визволенні міст Новокатеринівка, Лисичанськ, Артемівськ, Попасна, Іловайськ та інших міст ухвалили рішення про перехід та подальше проходження служби в лавах ЗС Міноборони", - сказано в заяві.

"Згідно зі спільною директивою Міноборони та Генштабу від 17 січня 2015 року в складі ЗСУ створено 46 Окремий батальйон спецпризначення "Донбас-Україна", в який перейшли з Нацгвардії та інших підрозділів більша частина бійців батальйону "Донбас" першого набору а також інші добровольці і патріоти", - йдеться в повідомленні

Командиром батальйону затверджений колишній начальник штабу - перший заступник командира батальйону "Донбас" підполковник В'ячеслав Власенко, позивний "Філін".

Згідно з інформацією, штат батальйону близько 1000 осіб, забезпечених новітніми українським озброєнням і бронетанкової технікою. Зараз бійці проходять процедуру оформлення в підрозділ.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.