Бойовики через захоплене телебачення в Луганську виганяють людей на мітинги

Середа, 21 січня 2015, 17:56

Терористи через захоплене телебачення в Луганську вимагають від мешканців Щастя й Станиці вийти на мітинги проти української армії.

Про це на своєму сайті повідомляє глава Луганської ОДА Геннадій Москаль.

За його словами, у вівторок сепаратистський телеканал "Луганськ-24", що працює на базі захопленої бойовиками обласної держтелерадіокомпанії в Луганську, протягом тривалого часу давав в ефір рухомий рядок із закликами до мешканців Щастя та Станиці Луганської (населені пункти на контрольованій Україною території) вийти на мітинги й вимагати від підрозділів Збройних сил України залишити населені пункти. В іншому разі наслідки обстрілів будуть непередбачуваними.

Як відомо, Станиця Луганська та Щастя – населені пункти, які зазнають найінтенсивніших обстрілів на території Луганської області, тут багато зруйнованого житла, інфраструктури, є людські жертви.

Мешканці Станиці та Щастя можуть бачити сепаратистський телеканал, який транслюється у прифронтові населені пункти на контрольованій Україною території через потужний передавач у Луганську.

"Очевидно, керівників-самозванців "ЛНР" дістали мітинги голодних пенсіонерів та працівників, що вимагають зарплату, на контрольованій бойовиками території, тому вони вирішили переключити увагу людей Станицю й Щастя", - каже Москаль.

"Однак тут чудово знають, із якого боку летять артилерійські снаряди, мінометні міни й "Гради", і хто саме сіє смерть серед мирних мешканців, руйнує житло й інфраструктуру. Тому ніякого результату ця інформаційна диверсія її авторам не принесе", - зазначив губернатор.

Українська правдаpowered by lun.ua