У МЗС наразі не підтверджують переговорів у Мінську 30 січня

Четвер, 29 січня 2015, 18:14

Міністерство закордонних справ України наразі не підтверджує інформацію про домовленості щодо проведення зустрічі тристоронньої контактної групи з розв’язання кризи на сході країни 30 січня у Мінську.

Таким чином речник МЗС Євген Перебийніс прокоментував "Радіо Свобода" повідомлення МЗС Білорусі щодо засідання групи у Мінську 30 січня.

"На цей момент ми поки що не можемо підтвердити інформацію про досягнення остаточних домовленостей щодо проведення чергового засідання тристоронньої контактної групи. За наявною у нас інформацією, тристороння контактна група зараз продовжує консультації про узгодження всіх питань, пов’язаних із зустріччю, у тому числі щодо формату учасників цієї зустрічі", – зазначив Перебийніс.

Речник МЗС Білорусі Дмитро Мирончик раніше в четвер поінформував, що контактна група має намір 30 січня зібратись у Мінську для чергового раунду переговорів з розв’язання кризи на сході України.

За словами Мирончика, 30 січня вранці буде окремо повідомлено про точний час і точне місце проведення переговорів.

29 січня президент Петро Порошенко зустрівся з членами тристоронньої контактної групи. Він закликав учасників групи невідкладно провести консультації з підписантами Мінських домовленостей для забезпечення їхнього здійснення.powered by lun.ua