Савченко просить надати їй матеріали нової справи

П'ятниця, 30 січня 2015, 15:01

Українська депутат Надія Савченко, яку утримують в російському СІЗО, просить надати їй копію постанови про відкриття проти неї нової справи.

Про це вона написала у свої заяві, яку поширив її адвокат Марк Фейгін.

У заяві Савченко написала, що просила надати їй копію постанови про відкриття справи, ще перебуваючи у СІЗО-6 Москви.

"Я написала заяву на ім'я начальника СІЗО-6 Кириллову Т. В., щоб зняли гроші з мого рахунку, зробили мені копію документу з постановою про відкриття справи… Але дану копію не встигли мені віддати до того, як мене перевели до СІЗО-1, тому я не маю цієї постанови на руках і не можу показати її моїм захисникам", - йдеться в заяві.

Як відомо, 29 січня Савченко перевели до медсанчастини слідчого ізолятора "Матросская тишина" через різку втрату ваги і "шиють" нову справу за "незаконний перетин кордону".

Савченко утримується в Москві у СІЗО після того, як її викрали бойовики на Сході України і передали в руки російських спецслужб.

Савченко звинувачують у тому, що вона, льотчиця, була корегувальником для українських артилеристів, які начебто вели "прицільний вогонь" по російських журналістах.

На останніх виборах Савченко стала народним депутатом за списком "Батьківщини".

28 січня Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила поправку до резолюції щодо Росії, якою ПАРЄ закликала російську владу "протягом 24 годин звільнити Надію Савченко".

Українська правдаpowered by lun.ua