Бойовики передали свої пропозиції контактній групі

Вівторок, 10 лютого 2015, 23:40

Контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі продовжує свою роботу в Мінську.

Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, інформоване про роботу групи.

"Жодних рішень поки не ухвалено і жодних документів не підписано", - сказав співрозмовник.

Водночас представник "ЛНР" Владислав Дейнего заявив, що контактна група відклала переговори до ранку. За його словами, "сторони пішли на консультації", пишуть РИА Новости.

Представники самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" передали у вівторок увечері учасникам контактної групи проект протоколу з мирного врегулювання ситуації, що склалася на Донбасі.

"Ми передали учасникам тристоронньої контактної групи проект протоколу, що включає комплекс заходів щодо військового й політичного врегулювання. Сторони контактної групи взяли цей проект та обіцяли дати відповідь після перерви (в роботі)", - заявив Пушилін.

Раніше приблизно через 2 години після початку засідання тристоронньої контактної групи російський "Інтерфакс" повідомив, що учасники переговорів залишають Будинок прийомів МЗС Білорусі.

Згідно з даними, тоді перед центральним входом в будівлю "Дипсервіс хол" вишикувався кортеж представницьких автомобілів, учасники зустрічі виходили з будівлі, сідали по автівках і залишали територію Будинку прийомів.

РИА Новости уточнили, що представник ОБСЄ Хайді Тальявіні і повпред української сторони Леонід Кучма по черзі залишили місце проведення переговорів.

Як повідомив ТАСС, в переговорах контактної групи від української сторони брали участь спеціальний представник з гуманітарних питань, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук і екс-президент України Леонід Кучма. Бойовиків представляли члени "ДНР" та "ЛНР" Денис Пушілін і Владислав Дейнего.

У переговорах брали участь також спецпредставник голови ОБСЄ Хайді Тальявіні та посол РФ у Києві Михайло Зурабов, який виступає посередником на переговорах групи.powered by lun.ua