Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Данії поліція застрелила підозрюваного у нападі на карикатуриста

Неділя, 15 лютого 2015, 10:36

У Копенгагені (Данія) поліція застрелила чоловіка, що перебував неподалік від місця скоєння теракту на мистецькому заході та стрілянини біля синагоги, внаслідок чого 2 осіб загинули, а 5 поліцейських було поранено.

Про це 15 лютого повідомили представники місцевих правоохоронних органів, інформує Reuters.

За даними поліції, неподалік від вокзалу правоохоронці підійшли до чоловіка, щоб розпитати його, а той почав стріляти. Хоча поліцейські залишилися неушкодженими, вони застрелили невідомого нападника.

Наразі тривають слідчі дії, щоб з'ясувати, чи був убитий причетним до скоєних напередодні нападів, йдеться у повідомленні поліції. 

Як відомо, 14 лютого  на мистецькому заході у Копенгагені внаслідок стрілянини загинув один з відвідувачів, а троє поліцейських були поранені. Там перебував також і художник Ларс Вілкс, котрий раніше намалював карикатуру на пророка Мухамеда.

Глава уряду Данії заявила після цього: "Ми переконані, що стрілянина є політично мотивованим нападом".

Згодом поблизу синагоги зчинилася стрілянина, унаслідок чого куля влучила в голову одному чоловікові, який за кілька годин помер від поранення. Окрім того, поранення в руку та ногу отримали двоє поліцейських. У повідомленні зазначається, що місця трагічних подій розташовані неподалік одне від одного.

Поліція розпочала масштабний розшук, намагаючись знайти молодого чоловіка арабської зовнішності у віці від 25 до 30 років, якого зафіксували відеокамери спостереження. Вулиці столиці Данії було перекрито блокпостами.

Німецька хвиля 

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: