МЗС Німеччини не підтвердило інформацію про стан здоров'я Савченко

Вівторок, 17 лютого 2015, 16:50

Міністерство закордонних справ Німеччини повідомило, що німецькі лікарі обстежили українську льотчицю Надію Савченко, яка знаходиться в московському СІЗО.

Про це повідомляє у вівторок російська служба Deutsche Welle.

Наголошується, що відповідна домовленість була досягнута в бесіді Франка-Вальтера Штайнмайера з президентом РФ Володимиром Путіним на полях переговорів у Мінську минулого тижня.

Про деталі не повідомляється, оскільки з російською стороною було узгоджено "суворе мовчання", пише агентство Reuters.

Одночасно МЗС Німеччини не підтвердив інформацію про стан здоров'я Савченко, яка з'явилася раніше.

У той же час, 16 лютого Федеральна служба виконання покарань Росії повідомляла про те, що німецькі лікарі "визнали стан Савченко задовільним".

"Німецькими фахівцями проведено фізікальний (об'єктивний) огляд Савченко, виконано ультразвукове дослідження", - зазначали в ФСВП.

У російському відомстві запевняли, що "медичних показань до проведення додаткового обстеження і лікування не встановлено".

"По завершенні огляду проведений лікарський консиліум, на якому іноземні фахівці оцінили стан її здоров'я як задовільний", - говорилося в повідомленні.
Надія Савченко голодує вже 67 днів, відмовившись припинити голодування на заклик Європейського суду з прав людини.powered by lun.ua