СИЛИ АТО ВЖЕ МАЙЖЕ ВИВЕЛИ З ДЕБАЛЬЦЕВОГО - ПОРОШЕНКО

Середа, 18 лютого 2015, 12:13

Українські військові завершують операцію з виведення підрозділів з Дебальцевого.

Про це заявив президент Петро Порошенко в аеропорту перед вильотом в зону АТО в середу близько полудня.

"Зараз я вже можу повідомити, що сьогодні вранці Збройні сили України разом з Нацгвардією завершили операцію  з планового та організованого виведення частини підрозділів з Дебальцевого", - заявив Порошенко. 

За його словами, "вже зараз вийшло 80% частин". "Ми очікуємо ще на дві колони", - повідомив Порошенко.

За словами президента, поставлені завдання у відповідному районі Збройні сили України виконали повністю.

"Ця позиція і успіхи були нам дуже необхідні в Мінську під час переговорів, і після Мінська. Ми змогли продемонструвати всьому світу справжнє обличчя бандитів, сепаратистів, підтримуваних Росією, яка виступила гарантом і безпосереднім учасником мінських переговорів", - підкреслив Порошенко.

Глава держави спростував інформацію про оточення бойовиками Дебальцевого, а також про масову загибель українських військовослужбовців.

"Ми стверджували і доводили: Дебальцеве перебувало під нашим контролем, ніякого оточення не було. Наші частини і підрозділи вийшли планово і організовано. Вийшли повністю з бойовою технікою, з танками, з БМП, з САУ, з тягачами, з автомобільною технікою", - заявив Порошенко.

За його словами, левова частина українських військовослужбовців уже "знаходяться за мостами, командири проводять роботу з особовим складом".

"Ми чекаємо на ще одну колону, одну роту, залишивши бойові дозорні пости, спостережні пости, відвівши їх на нову лінію оборони, залишивши собі плацдарм для оборони держави", - сказав президент.

За його словами, "це є переконливим доказом боєздатності ЗСУ та ефективності військового командування". "Незважаючи на жорсткі артилерійські обстріли із систем залпового вогню, поки у нас є дані, що в цілому з більш двохтисячного українського угруповання у нас є 30 поранених", - сказав Порошенко, додавши, що це попередні дані та інформація буде уточнюватися.

За словами президента, з Дебальцевого вийшли 128 гірничо-піхотна бригада, частини підрозділів 30-ї бригади, 25-й батальйон, залишки 40-го батальйону, спецназ і Нацгвардія.

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: