Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Наливайченко: Сурков керував снайперами-іноземцями на Майдані

Четвер, 19 лютого 2015, 22:02

Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко звинувачує помічника президента Росії Владислава Суркова в тому, що він керував снайперськими групами іноземців на Майдані Незалежності в лютому 2014 року.

Про це глава СБУ сказав в ефірі телеканалу "1 + 1".

Наливайченко повідомив, що дану інформацію на допитах повідомили співробітники спецпідрозділу СБУ "Альфа".

"Вони дали конкретні свідоцтва про місцезнаходження іноземних снайперських груп, які цілилися і в мітингувальників..., і в співробітників Міністерства внутрішніх справ", - сказав він.

Наливайченко підкреслив, що правоохоронці мають документальне підтвердження їхньої протиправної діяльності в Україні.

"В рамках цього провадження є посади, прізвища, копії паспортів, дати їх в'їзду-виїзду, яким зв'язком вони користувалися, в яких приміщеннях знаходилися, як радник президента Путіна Сурков ними керував у Києві...", - сказав він.

Наливайченко також зазначив, що 3 групи співробітників Федеральної служби безпеки Росії приїжджали до Києва в грудні 2013 - лютому 2014 року і здійснювали організацію та планування розгону активістів Євромайдану.

Крім того, він підкреслив, що велика кількість правоохоронців і співробітників СБУ виявилися зрадниками і співробітниками іноземних спецслужб.

Зокрема, колишній керівник СБУ в Криму Петро Зима виявився співробітником ФСБ і допомагав Росії здійснювати анексію півострова.

Всього наразі у державній зраді підозрюються близько 100 колишніх співробітників СБУ, 10 з яких заарештовано.

Українські новини

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування