Прокуратура просить для Чечетова арешт або 5 млн застави

П'ятниця, 20 лютого 2015, 18:34

Печерський райсуд Києва у п'ятницю ввечері обирає міру запобіжного заходу для екс-регіонала Михайла Чечетова, якого підозрюють зловживанні владою та службовому підробленні.

Як повідомляє кореспондент "Української правди" із зали суду, прокуратура висунула клопотання про обрання депутатові запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою з альтернативою сплати застави у розмірі близько 5 млн грн.

Спочатку прокуратура просила про заставу у розмірі приблизно 10 млн, однак, враховуючи вік та матеріальні статки підозрюваного, суму зменшили.

Станом на 20:25 адвокат Чечетова Сергій Маляренко заявив, що хоче відводу судді Олесі Батрин, бо вона відхилила низку клопотань сторони захисту, зокрема, долучення до матеріалів справи Положень про лічільну комісію.

Він обгрунтував це тим, що суддя політизує справу і безпідставно не задовольняє клопотання сторони захисту. Чечетов погодився з клопотанням.

Прокурор Валерій Зимогляд заперечив проти цього клопотання.

Наразі суддя закрила засідання. Наступне почнеться о 21:30. Питання про відвід має вирішувати інший суддя.

Окрім того, Чечетов заявив, що отримує пенсію у розмірі 7 тисяч гривені і застава у 5 мільйонів для нього завелика.

Як відомо, висунуте Чечетову звинувачення стосується організації та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді за диктаторські закони.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування