Експерт: Без України Росія виявиться абсолютно беззбройною

Неділя, 22 лютого 2015, 19:37

Росія розглядає Україну як частину свого "периметру оборони", а без неї виявиться "абсолютно беззбройною".

Про це заявив російський військовий експерт Павло Фельгенгауер в інтерв'ю The Village.

За його словами, Росія і її армія абсолютно не готова до зіткнення з сучасними арміями Заходу.

"Нічого принципово не змінилося. У нас (у РФ - ред.) не роблять сучасного стрілецького озброєння, у нас не роблять нормальних патронів, не роблять артилерійських снарядів вже давно - стріляють старими. Немає нормальної масової снайперської гвинтівки, та і снайперів немає", - вважає експерт.

Критичне відставання у Росії і в сфері високоточного озброєння, запевняє Фельгенгауер.

За його словами, Росія готується до конфлікту з НАТО.

"Начальник Генштабу Валерій Герасимов відкрито говорив, що наші збройні сили готуються до світової війни. Це практично неминуче... Я думаю, до 2025 року", - заявив він.

За його словами, РФ розраховує, що "буде страшна світова криза, брак ресурсів, і тому роль Росії буде зростати, а разом з нею будуть зростати і ризики".

"Весь світ може на нас напасти, щоб забрати природні ресурси на нашій великій території і в Арктиці. А ми постараємося якось відбити цей напад зі всіх сторін. Основний противник - звичайно, США. Меншою мірою - Китай. Має бути побудований периметр оборони, в який входить Україна", - вважає експерт.

"Втрата України - це прорив периметра, ми опиняємося абсолютно безсилі перед обличчям смертельної загрози. Тому Україну треба утримати будь-якими силами. Головна проблема, з якою зараз погоджуються всі військові, - це те, що події в Україні почалися дуже невчасно, ми не встигли переозброїтися", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...