На Луганщині затримали інформатора терористів

Середа, 25 лютого 2015, 16:51

У Луганській області співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, який через соціальні мережі передавав інформацію терористам та агітував уникати мобілізації до української армії.

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

У відомстві зазначили, що 38-річний мешканець одного з міст на контрольованій Україною території брав активну участь у кількох групах терористичної спрямованості у соціальних мережах.

Він систематично передавав бойовикам відомості щодо позицій Збройних сил України, українських блокпостів і оборонних укріплень, маршрутів пересування військової техніки та її кількості. Відповідні повідомлення, проілюстровані картосхемами, він надсилав своїм спільникам – терористам угруповання "Прізрак". 

Публікації інформатора містили заклики до вчинення терористичних актів, диверсій, вбивства військовослужбовців ЗС України, проведення антидержавних акцій на підтримку терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР".

Антиукраїнську пропаганду він проводив не тільки в інтернеті, активно агітуючи громадян уникати мобілізації до Збройних Сил України, а натомість вступати до злочинних озброєних формувань.

Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування за фактом сприяння діяльності терористичній організації.

Затриманому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Українська правдаpowered by lun.ua