Одіозна суддя Царевич переслідувала Автомайдан з особистих інтересів

Четвер, 26 лютого 2015, 11:43

Одіозна суддя Печерського райсуду Оксана Царевич ходить на допити у справі про ухвалення нею неправосудного рішення стосовно учасників Автомайдану з особистих інтересів.

До прокуратури вона прийшла у четвер, повідомив фотограф Влад Содель, який оприлюднив її фото на вході до будівлі прокуратури.

Як уточнила "Українській правді" прес-секретар київської прокуратури Олена Яхно, Царевич прийшла на допит у справі щодо переслідування Автомайдану.

"Царевич ходить на допити", - сказала вона і нагадала, що Царевич підозрюється у винесенні завідомо неправосудних рішень проти активістів Автомайдану. Їй винесено підозру за ч2 статті 375 Кримінального кодексу.

Яхно уточнила, що спочатку Царевич було оголошено про підозру кілька місяців тому. "А потім справу було перекваліфіковано, тому у лютому їй повторно було оголошено підозру. Це тоді вона ховалася у нарадчій кімнаті, і слідчий не міг їй вручити ту підозру", - розповіла вона.

Яхно уточнила, що справу було перекваліфіковано, оскільки з'ясувалося, що "в неї були особисті інтереси". Речник київської прокуратури не уточнила, про що саме йдеться, пояснивши, що "це таємниця слідства".

Крім того, вона розповіла, що на допити також ходять інші судді Печерського райсуду – Сергій Вовк та Віктор Кицюк.

Як відомо, Царевич була серед тих суддів, які забирали в учасників Автомайдану права за сфальсифікованими рапортами і протоколами даішників.

Крім того, Царевич ухвалювала рішення щодо ув’язнення Юрія Луценка.

У середу вона також звільнила з під варти на підставі лінгвістичної експертизи під заставу Олександра Єфремова , якого звинувачують у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Українська правдаpowered by lun.ua