Кличко: ситуацію в Києві намагаються дестабілізувати

Четвер, 26 лютого 2015, 14:29

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко називає спланованою провокацією блокування активістами вулиці Хрещатик.

Про це у четвер повідомляє прес-служба столичного очільника.

"У час, коли на Сході України триває війна, коли країна бореться за свою незалежність і територіальну цілісність, коли влаштовуються теракти в українських містах, тривають спроби дестабілізувати ситуацію і в Києві", - каже мер.

"Провокатори сьогодні користуються складним економічним становищем в Україні і намагаються використати киян в своїх брудних іграх. Міська влада працює відкрито і прозоро. Ми готові розмовляти з усіма киянами, але по суті вимог, які стосуються компетенції столичної влади", - наголосив Кличко.

Він зазначив, що сьогоднішня акція під КМДА була добре підготовлена і спланована. 2 дні на станціях метро роздавали листівки із закликом прийти на неї, розвішували оголошення.  

За словами мера, заявку на проведення акції її організатори подали тільки 26 лютого вранці.

Представники КМДА звернулися до них, щоб організувати зустріч ініціативної групи з міським керівництвом та з’ясувати вимоги мітингувальників.

"Однак, через 30 хвилин після цього перед будівлею КМДА з’явився Борис Новожилов і сказав, що вони відмовляються від зустрічі з міським керівництвом. Оскільки прийшли заявити про вимоги, і щоб акцію відзняли телекамери", - зазначив Кличко.

"Як мер столиці, якому кияни довірили забезпечувати життєдіяльність міста, я неодноразово заявляв, що роблю і робитиму все, аби в столиці був порядок. І звертаюся до киян не давати використовувати себе в провокаціях, які спрямовані на дестабілізацію ситуації в Києві та країні", - наголосив він. 

Як відомо, у четвер близько тисячі людей перекрили проїжджу частину вулиці Хрещатик з вимогою відставки мера Києва.

Також під будівлею Київради розмістили транспаранти з написами "Мер - захисти наших дітей від своїх" реформаторів","Кличко - ти обікрав пенсіонерів".

Більшість активістів - пенсійного та шкільного віку.

Наразі мітинг біля КМДА припинився, Хрещатик знову вільний для проїзду автотранспорту.

Як розповів кореспондентові "Укрінформу" один з правоохоронців, що охороняє приміщення КМДА, організатори пікету роздали гроші мітингувальникам - і ті миттю розійшлися.

Наразі площа перед КМДА спорожніла, лише двоє робітників демонтують звукопідсилювальну апаратуру.

Як з'ясувало "Громадське ТБ", за участь у мітингу платили 50 гривень.

Українська правдаpowered by lun.ua